YKS Dil

YKS Dil

YKS Dil Eğitim Programı

EĞİTİM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN

YKS DİL tecrübemiz sınav sistemindeki deneyimlerimiz yardımıyla yeni düzenlenen sınav formatına uygun hale getirdiğimiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. YKS DİL eğitimini öğrenci üzerinde okuma ve kelime bilgisini arttırmaya yönelik vermektedir. Sınav kelimeleri esas alınarak hazırlanan 11 ana kategorideki kelimelere, zarflara ve edatlara yeterli ağırlık verilerek kelime ve okuma çalışmaları yapılmaktadır. ÖSYM tarafından yapılan geçmişten günümüze sınavlar uzman eğitim kadromuz tarafından titizlikle analiz edilmiştir. Detaylı örnek anlatım ve çevirinin bulunduğu kitaplarımız ile okuma ve kelime alıştırmalarımız kelime, okuma hedeflerine ulaşmada öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Okuma, kelime ve Dil bilgisi bakımından belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili Sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde anlatılmaktadır.

 

YKS DİL Eğitimini dikkatsizliği indirgeyen ve her türlü gereksiz detaylardan arındırılmış  250 saatlik sınıf içi eğitim ile sunmaktadır. Aynı zamanda WELA tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli deneme sınavlarımız ile YKS-DİL maratonunda hazır hale gelirsiniz. Uzman YKS-DİL eğitmenlerimiz sizlere pratik soru çözüm taktikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isabetli sunumlarıyla ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir.

Sizi arayalım, bilgilendirelim

Bu eğitim programı hakkında merak ettiklerinizi ve tüm detayları sizi arayarak hemen bilgilendirelim


Diğer Eğitim Programlarımız

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, coniam voluptua.