YDS -YÖKDİL

YDS -YÖKDİL

YDS -YÖKDİL Eğitim Programı

EĞİTİM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN

WELA YDS-YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu, YDS, YÖKDİL veya TIPDİL sınavlarına girecek adayların, İngilizce seviyelerine göre tüm ihtiyaçlarını belirli bir sistem içinde giderecek şekilde hazırlanmıştır.

 

Amaç, adayların bu sınavlarda daha yüksek doğru sayısına ulaşacak şekilde İngilizce dili ile ilgili eksiklerini tamamlamaktır.

 

WELA YDS-YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu’nda adaylar, 3 aylık veya 5 aylık programlara katılabilirler.

 

WELA tarafından hazırlanan programımızı 4 ana başlığa ayırabiliriz:

 

1) Dilbilgisi Çalışmaları

Alıştırma kağıtları, yaprak testler, dilbilgisi konu anlatım kitabı ve soru bankaları ile desteklenen dilbilgisi çalışmalarımızda, İngilizce dilindeki tüm dilbilgisi konuları detaylı olarak incelenmekte ve öğrencilerin performanslarını en üst seviyeye çıkarmalarına imkan verecek şekilde ve sayıda alıştırma ve soru çözümü yapılmaktadır.

 

2) Kelime Çalışmaları

 İleri düzeyde dil hakimiyetine ulaşabilmek için, öğrencilerin, girdikleri sınavlardaki kelime sorularını çözebilecek ve okudukları metinleri rahatlıkla anlayabilmelerini mümkün kılacak kadar kelime bilgisine sahip olmaları gerekir.

YDS-YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu içinde yapılan çalışmalarla adayların 3000 kelimeyi etkin şekilde kullanabilecek seviyeye gelmeleri amaçlanmaktadır.

Titizlikle seçilmiş kelime listeleri üzerinden yapılan çalışmalarda, öğrenciler kelime alıştırma kitapları, kelime testleri, örnek cümle ve anlamların verildiği özel hazırlanmış sözlükler ve kelime çalışma derslerinde öğretilen kelime çalışma yöntemleri ile hedeflenen sayıda kelimeyi öğrenebilmektedirler.

 

3) Soru Tiplerine Yönelik Çalışmalar

Dilbilgisi ve kelime çalışmalarında belli bir seviyeye gelmiş öğrencilerin, girecekleri sınavda sorulan soru tipleri ile ilgili yeterince çalışma yapmış olmaları ve gerekli soru çözme tekniklerine sahip olmaları son derece önemlidir.

YDS İngilizce Hazırlık Kursu içinde soru tiplerine yönelik yaprak testler ve soru bankaları kullanılarak gerekli soru çözme teknikleri adaylara öğretilmektedir.

 

4) Deneme Sınavları Çözümü

Dilbilgisi ve kelime çalışmaları ile İngilizce seviyesini; soru tiplerine yönelik çalışmalar ile soru çözüm tekniklerini geliştirmekte olan adayların, girecekleri sınava denk hazırlanmış ve benzer koşullarda uygulanan deneme sınavları ile de sınav pratiklerini geliştirmeleri gerekmektedir.

Bu ihtiyacı giderebilmek için, YDS-YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu içinde öğrencilerimiz, 10 adet deneme sınavına gireceklerdir.

Sizi arayalım, bilgilendirelim

Bu eğitim programı hakkında merak ettiklerinizi ve tüm detayları sizi arayarak hemen bilgilendirelim


Diğer Eğitim Programlarımız

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, coniam voluptua.